Psychoterapia to bardzo indywidualny proces. Oczywiście warto sprawdzić wykształcenie terapeuty, dopytać o doświadczenie jego (lub jej) pracy z podobnymi problemami/zagadnieniami.
Przeglądając nasz zespół można początkowo kierować się zdjęciem profilowym - być może któryś terapeuta wyjątkowo zachęca nas swoim ciepłem lub profesjonalizmem? Następnie czytając opis przygotowany przez każdego z terapeutów możemy zajrzeć nieco w ich doświadczenie, podejście do życia i psychoterapii samej w sobie.
Ostatecznie jednak nie warto odkładać decyzję o konsultacji szukając "idealnego" terapeuty, ponieważ osobę musimy poznać, poczuć, porozmawiać z nią. Psychoterapia to przede wszystkim relacja, więc nie skupiajmy się nadmiernie na liczbie lat doświadczenia czy mitem, że im droższy - tym lepszy. W razie potrzeby pomocy w dobraniu terapeuty zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą recepcją pon-pt. od 9:00 do 21:00 pod numerem 533-782-123 lub mailowo.
Koszt terapii w naszym ośrodku mieści się w widełkach od 170 zł/50 min do 300 zł/50 min w przypadku terapii indywidualnej. Terapia par to koszt od 220 zł/50 min do 350 zł/50 min
W naszym ośrodku szanujemy różnorodność podejść i każdy terapeuta ustala własny cennik. Przy wyborze terapeuty nie kierujmy się mitem "im drożej, tym lepszy" ponieważ cena danego terapeuty nie odzwierciedla jego wykształcenia czy doświadczenia, a jedynie jest osobiście ustaloną przez niego stawką za godzinę.
Zapisy prowadzimy w recepcji ośrodka, jak również online. Aby zapisać się przez recepcję, zapraszamy do kontaktu mailowego (kontakt@holipsyche.pl), telefonicznego (533-782-123) lub za pośrednictwem mediów społecznościowych w wiadomościach prywatnych. Aby sprawdzić dostępne terminy i/lub samodzielnie dokonać rezerwacji, zapraszamy do zakładki "Rezerwuj wizytę" -> https://holipsyche.pl/rezerwuj-wizyte/
Psychoterapia jest formą pomocy - nie jesteśmy w stanie pomóc komuś na siłę. Oczywiście możemy odpowiedzieć na ważne pytania, ale jeśli osoba, którą chcą Państwo zapisać skończyła 18 rok życia - prosimy tę osobę o kontakt osobisty i/lub samodzielne zgłoszenie się do udziału w terapii lub na konsultację.
Jedyny przypadek, w którym mamy możliwość przyjęcia zgłoszenia za osobę trzecią, to gdy opiekun prawny zapisuje na terapię dziecko lub nastolatka do 18 r.ż.
Jeżeli po wybraniu specjalisty w zakładce "Rezerwuj wizytę" nie pojawiają się żadne wolne terminy z możliwością zapisu, najpewniej kalendarz wybranej osoby jest na tę chwilę pełen. Druga możliwość jest taka, że kalendarz terapeuty jest wyłączony.
w takim wypadku prosimy o wybranie innego specjalisty lub kontakt z recepcją ośrodka w celu zapisu na listę rezerwową: kontakt@holipsyche.pl
Przy zapisie na listę rezerwową należy jednak pamiętać, że psychoterapia to nierzadko proces długotrwały, a więc czas oczekiwania może wynosić kilka miesięcy.
Tak. Biorąc pod uwagę możliwości danej osoby większość naszych terapeutów umożliwia spotkania na Skype lub Zoom. W przypadku wizyt w formie online obowiązuje przedpłata za spotkanie w formie przelewu. W zakładce "Rezerwuj wizytę" można sprawdzić którzy terapeuci posiadają obecnie wolne terminy na spotkanie online. Oczywiście zapraszamy również do kontaktu z recepcją: kontakt@holipsyche.pl lub 533-782-123
Tak, kilku z naszych terapeutów prowadzi psychoterapię w językach takich jak angielski, francuski, rosyjski. W kalendarzu online można zaznaczyć terapię w interesującym Państwa języku i sprawdzić dostępne terminy.
Przedpłata dotyczy tylko pierwszej konsultacji (ew kilku pierwszych konsultacji przed omówieniem kontraktu z terapeutą). Obowiązuje ona z wielu powodów - jest dla terapeuty potwierdzeniem udziału, dzięki czemu terapeuta ma pewność, że zarezerwowana dla Państwa godzina nie przepadnie w razie niepojawienia się na sesji. Kolejne konsultacje można opłacać na miejscu kartą lub gotówką (jedynym wyjątkiem są odmienne ustalenia bezpośrednio terapeutą).