ILE KOSZTUJE TERAPIA?

To, ile kosztuje terapia często dyktowane jest indywidualnie – to znaczy, że każdy z terapeutów może mieć własny cennik. Zazwyczaj jednak rynek dyktuje w jakich widełkach cenowych powinniśmy się znaleźć. Cenniki za psychoterapię rzadko są takie same wśród terapeutów, a poszczególne stawki różnią się od siebie. W naszym cenniku podajemy widełki, natomiast cenę wizyty u konkretnego specjalisty można uzyskać w recepcji ośrodka lub w zakładce Rezerwuj wizytę. Po wybraniu danego specjalisty oraz usługi i terminu do poglądu pojawi się dokładna cena wizyty. Wynika to z faktu, iż cały koszt zależny jest od wielu czynników, które szczegółowo omawiamy poniżej.

Cena psychoterapii w Ośrodku HOLIPSYCHE Warszawa

Terapia psychologiczna stanowi jedną z metod leczenia trudności i zaburzeń, które dotyczą ludzkiej psychiki. W zależności od typu problemu stosuje się różne formy, metody i rodzaje psychoterapii. Ważny jest także dobór specjalisty, który poprowadzi terapię, jego wykształcenie i doświadczenie w pracy z pacjentami.

Nasz cennik psychoterapii zróżnicowany jest w zależności od wyboru konkretnego terapeuty. Każdy psychoterapeuta świadczący usługi w Ośrodku HOLIPSYCHE jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą dysponującym ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Ponieważ w ośrodku stawiamy na różnorodność i szanujemy indywidualność terapeutów, każdy z naszych specjalistów posiada własny cennik – jako ośrodek moderujemy jedynie, aby podane ceny utrzymywały się w rynkowych stawkach.

Co składa się na koszt psychoterapii? Ile trwa terapia?

Cena psychoterapii każdorazowo obejmuje fachową pomoc stanowiącą drogę do odzyskania równowagi w życiu, a także poprawy komfortu i zdrowia psychicznego.

To, ile kosztuje terapia w Warszawie dyktowane jest między innymi wiedzą, doświadczeniem, zdobytą edukacją, cenami przestrzeni terapeutycznej czy kosztami (jak sądzimy – obowiązkowej) superwizji oraz dodatkowymi szkoleniami podnoszącymi kwalifikacje. Wszystkie te aspekty składają się na profesjonalną pomoc terapeutyczną i atmosferę, w której pacjent czuje się bezpiecznie oraz pewnie.

Konsultacja psychoterapeutyczna 170 – 300 PLN (50 min.)
Konsultacja psychoterapeutyczna pary 200 – 350 PLN (50 min.)
Psychoterapia indywidualna 170 – 300 PLN (50 min.)
Psychoterapia par i małżeństw 200 – 350 PLN (50 lub 80 min.)
Psychoterapia seksuologiczna 190 -250 PLN (50 min.)
Konsultacja rodzicielska 170 -250 PLN (50 min.)
Psychoterapia dziecka/nastolatka 180 – 200 PLN (50 min.)
Psychoterapia rodzin 250 – 350 PLN (80 min.)
Psychoterapia online 170 – 300 PLN (50 min.)
First consultation in English/Russian/French
Консультации на английском/русском
200 – 300 PLN (50 min.)
Badanie MMPI-2 900 PLN (w tym I opłata 200 zł konsultacja wstępna, II opłata 700 zł, badanie i konsultacja końcowa)
Zaświadczenie 50 PLN

Profesjonalna pomoc terapeutyczna. Zapraszamy do Ośrodka HOLIPSYCHE

Zapraszamy do umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie i skorzystania z profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących cen i zakresu psychoterapii, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym cennikiem lub skontaktowania się z Ośrodkiem HOLIPSYCHE – telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w jednej z naszych placówek zlokalizowanych w Warszawie.