Joanna Józefowicz (Barlińska)

Lokalizacja: Pl. Lelewela 2

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA, SEKSUOLOG –  TERAPIA INDYWIDUALNA, PAR I MAŁŻEŃSTW, TERAPIA SEKSUOLOGICZNA

ZAPISZ SIĘ

Pracę z ludźmi pojmuję jako głęboką, zaangażowaną relację, która wsparta wiedzą i doświadczeniem umożliwia przemianę. Jej kierunek podpowiada wewnętrzny kompas, który każdy z nas posiada. Na bazie doświadczeń rozwojowo – terapeutycznych, własnych i tych, uzyskanych w pracy z ludźmi, wiem, jak ważne jest kierowanie się wewnętrznym głosem. Wierzę, że jeżeli tracimy dostęp do siebie i swoich przeżyć, proces terapeutyczny pozwala na nowo dotrzeć do tego, co ważne.

Od wielu lat zajmuję się działalnością psychoterapeutyczną, pracuję z ludźmi w wymiarze indywidualnym, prowadzę terapię par i małżeństw, zajęcia grupowe i warsztaty. Specjalizuję się w pracy z trudnościami m.in.: emocjonalnymi, relacyjnymi, konfliktami, brakiem zadowolenia z życia, lękami, nerwicami, stresem, zaburzeniami odżywiania, problemami seksuologicznymi.

Ukończyłam psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz studia podyplomowe z Seksuologii Klinicznej. Jestem dyplomowaną psychoterapeutką, posiadam uprawnienia Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu do prowadzenia terapii indywidulanej, terapii par oraz pracy z grupami. Od wielu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi m.in. z Fundacją Centrum Praw Kobiet, Fundacją A.R.T. Pracowałam w III Klinice Psychiatrycznej Oddział Dzienny- Instytut Psychiatrii i Neurologii, gdzie jako psycholog prowadziłam grupy psychoterapeutyczne oraz różnego rodzaju zajęcia tematyczne, wspierające proces leczenia. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z pracy z ciałem metodą A. Lowena akredytowanego przez Florida Society Bioenergetics Analysis. Przez wiele lat tańczyłam taniec współczesny, współpracując z różnymi grupami i teatrami tańca.

Jestem współzałożycielką ośrodka terapeutyczno- rozwojowego HOLIPSYCHE