„Bliżej siebie” – Intensywna Grupa Rozwojowo – Terapeutyczna

to skrócona i skondensowana terapia grupowa skierowana do osób, które pragną w bardzo krótkim czasie doświadczyć intensywnej pracy terapeutycznej w grupie innych osób w bezpiecznej przestrzeni, gwarantującej poufność i dyskrecję. Wszystkie informacje i historie dzielone w trakcie trwania grupy zostają między uczestnikami.

ZAPISZ SIĘ

Dla kogo jest ta terapia grupowa? Dla osób, które:

pastedGraphic.png chcą nawiązać bliższy kontakt ze sobą,

pastedGraphic.png pragną doświadczyć, jak reakcje innych osób wpływają na nas, nasze myśli, uczucia i postrzeganie siebie,

pastedGraphic.png chcą zobaczyć, w jaki sposób są odbierani przez innych ludzi,
pastedGraphic.png mają kłopoty z budowaniem i utrzymywaniem bliskich relacji intymnych i przyjacielskich,

pastedGraphic.png poszukują informacji zwrotnych na swój temat,

pastedGraphic.png chcą poznać, dlaczego wchodzą w relacje w określony sposób, często dla nich szkodliwy.

Dla osób, które nie mają doświadczenia terapeutycznego, może być to wprowadzenie do głębszej i dłuższej pracy własnej w trybie indywidualnym lub grupowym, dobrym momentem do rozpoznania i zdefiniowania swoich trudności w relacji ze sobą i innymi.

Terapia grupowa to forma pomocy psychologicznej, która zakłada, że wiele naszych problemów ma swoje źródło w kontaktach z innymi ludźmi i sposobach, w jaki je budujemy. Dlatego ich efektywna zmiana może nastąpić również w grupie.

Terapia grupowa

Daje szansę na zobaczenie siebie z innej perspektywy, tego, jak widzą nas inni ludzie, jak wchodzimy z nimi w relacje, jakie nasze wzorce i schematy uruchamiają się w związku z tym. Uświadomienie sobie tych procesów, a potem omówienie ich i zrozumienie w bezpiecznych warunkach sprzyja właśnie zmianie i rozwojowi. To również przestrzeń na dzielenie się swoimi emocjami w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania oraz przyjrzenie się, jak nasze stany emocjonalne wpływają na innych, na stosunek do nas, a także na nasze samopoczucie.

Jak wygląda terapia grupowa

Na początku na zasadzie pełnej dobrowolności uczestnicy wraz z prowadzącym mówią o sobie, z czym przychodzą i dlaczego się pojawili. Wraz z czasem rozmowy są bliższe i głębsze. Inne osoby mówią o tym, jak odbierają daną osobę i zaczyna się dialog, który w duchu szacunku i zrozumienia, pomaga odkrywać siebie na nowo. Prowadzący moderuje spotkanie, komentuje i przekazuje swoją perspektywę.

Prowadzący:

Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny

https://holipsyche.pl/o-nas/tomasz-koscielny/

Termin:

Termin zostanie ustalony po uformowaniu się grupy.

Miejsce:

Warszawa, Stary Żoliborz

Harmonogram sesji grupy:

Piątek 18.00-19.30, 20.00-21.30
Sobota 10.00-13.00, 14.00-17.00, 17.30-20.30
Niedziela 10.00-13.00
15 h pracy terapeutycznej

Opłaty:

Cena obowiązkowej konsultacji z prowadzącym: 220 zł.

Cena udziału 870 zł

Wpłaty przyjmujemy na konto:

Dane do przelewu: 15 1140 2004 0000 3402 7777 9670 HOLIPSYCHE Joanna Józefowicz

Prosimy niezwłoczną informację na adres kontakt@holipsyche.pl, jeżeli życzą sobie Państwo wystawienie faktury.

W tytule prosimy o wpisanie „Bliżej Siebie” oraz imię i nazwisko uczestnika.

Minimalna liczba uczestników 6, maksymalna 8. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w grupie wymaga 1 konsultacji indywidualnej z prowadzącym przed rozpoczęciem grupy.

ZAPISY NA KONSULTACJĘ: TUTAJ – Prosimy wybrać usługę „Konsultacja do grupy” , a następnie „Konsultacja do grupy Bliżej Siebie”
W razie problemów prosimy. o kontakt z recepcją – chętnie pomożemy. 533-782-123 lub kontakt@holipsyche.pl

Konsultacja jest konieczna, by sprawdzić, czy ta forma terapii jest odpowiednia dla danej osoby. Jej koszt to 220 zł. Za konsultację należy zapłacić z góry przelewem w ciągu 48 godzin od założenia rezerwacji. w tytule przelewu prosimy wpisać „Konsultacja Bliżej siebie” + imię i nazwisko uczestnika.

Konsultacja nie oznacza przyjęcia do grupy ponieważ dopiero w jej efekcie obie strony podejmują decyzję o dalszym kierunku, kwalifikacji do grupy czy rekomendacji innej formy terapii.

W przypadku rezygnacji do 14 dni przed rozpoczęciem grupy zwracamy opłatę lecz przy późniejszej rezygnacji opłata przepada. Opłata może zostać przeniesiona na kolejną edycję grupy w przypadku wolnych terminów oraz zgłoszenia innej osoby na obecny termin grupy.

Zapisy na konsultację poprzedzającą dołączenie do grupy:

TUTAJ ;

tel. 533 782 123 ;

e-mail: kontakt@holipsyche.pl