Lipiec Dla Kręgosłupa to kolejna nasza inicjatywa, aby szerzej promować i umożliwiać dbanie o siebie nie tylko w sferze psychicznej, ale także fizycznej. Dlatego w wakacje 2021 w Holipsyche zadbamy zarówno o umysł jak i o ciało. Pierwszą część – lipiec poświęcimy naszemu centrum, wsparciu a wg. niektórych praktyk też centrum naszej życiowej energii.
Będą to zajęcia skierowane dla osób chcących zadbać o swój kręgosłup, dla pracowników biurowych spędzających wiele godzin przed komputerem. Podczas zajęć pracujemy wielokierunkowo: wzmacniamy mięśnie, szukamy naturalnych dla nas zakresów ruchu kręgosłupa, działamy prewencyjnie na ból i rozluźniamy. Stosujemy techniki oddechowe a także automasaż powięziowy. Sesję zawsze kończymy relaksem.
Joga kręgosłupa to zajęcia prewencyjne. Jeśli zmagasz się z bólem kręgosłupa, to w pierwszej kolejności zalecana jest wizyta u fizjoterapeuty.
Czas trwania zajęć 1h.
Paulina Lubawska o sobie i o praktyce:
„Tworzę projekt CIAŁOŚĆ, który jest połączeniem pracy z ciałem i emocjami poprzez jogę, trening powięziowy, oddychanie i uważność.
W mojej pracy nie skupiam się tylko na fizyczności. Prowadzę Was przez piękny taniec ,w którym asany, czyli pozycje jogi, łączą się ze świadomością ciała, oddechem i emocjami. W którym czujecie, że dbanie o ciało wypływa na pozostałe elementy i odwrotnie.
CIAŁOŚĆ, to całość.
Eksploruję różne ścieżki jogi od łagodnych, statycznych po mocne i dynamiczne. Przez 7 lat praktykowałam wg metody B.K.S Iyengara po czym całe serce oddałam ashtanga jodze i vinyasa jodze oraz rolowaniu. Poznaje także inne formy ruchu, szukając praktyki, w której ciało pozostaje w komforcie.
Po 19 latach korpopracy i doświadczaniu na sobie negatywnych skutków siedzącego trybu życia, postanowiłam podążać za pasją i zająć się pracą z ciałem w wielu wymiarach.
Moje zajęcia to połączenie łagodności ruchu powięziowego, flow vinyas, świadomego oddechu i elementów mobility.
Zapraszamy we wtorkowe popołudnia, zaczynając już 6.07 o godzinie 18:00.
Praktyka trwać będzie godzinę.
Koszt pojedynczych zajęć to 40 zł
W ramach akcji akcji wakacyjnej jest możliwe wykupienie karnetu na cały Lipiec Dla Kręgosłupa w cenie 100 zł.
ZAPISY: w recepcji ośrodka pod nr. tel 533-782-123 lub adresem mailowym kontakt@holipsyche.pl
lub
poprzez wypełnienie FORMULARZA