Weronika Rybak

Lokalizacja: Pl. Lelewela 2

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTKA ZE SPECJALIZACJĄ Z SEKSUOLOGII KLINICZNEJ – TERAPIA INDYWIDUALNA, TERAPIA PAR I MAŁŻEŃSTW, TERAPIA GRUPOWA

ZAPISZ SIĘ

Jestem psychologiem i certyfikowaną psychoterapeutką pracującą w nurcie analitycznym oraz analitykiem grupowym (Certyfikat IGAR posiadającego akredytację Polskiego  Towarzystwa Psychologicznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, a następnie studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na SWPS w Warszawie. Ukończyłam również 4-letnie podyplomowe szkolenie w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

Członkini zwyczajna Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Moja praca podlega stałej superwizji. Również nieprzerwanie od lat rozwijam swoje umiejętności zawodowe poprzez udział w szkoleniach, warsztatach i konferencjach.

Od ponad 10 lat wspieram osoby doświadczające głębokich kryzysów psychicznych w placówkach publicznych oraz we współpracy z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz psychiatrii i wsparcia psychologicznego.

Na co dzień pracuję indywidualnie, z parami i rodzinami oraz z grupami. Mam doświadczenie pracy psychoterapeutycznej z osobami po traumach, z zaburzeniami osobowości, a także ze spektrum psychozy.

W HOLIPSYCHE prowadzę psychoterapię indywidualną, par i grupową.