Piotr Życki

Lokalizacja: poniedziałki – ul. Kozietulskiego 1 lok. 2, wtorki, środy i czwartki – Plac Lelewela 2

PSYCHOTERAPEUTA, TERAPIA INDYWIDUALNA, TERAPIA PAR

ZAPISZ SIĘ

W pracy psychoterapeutycznej towarzyszę klientom w wyprawie w głąb siebie, ich konfrontacji z trudnymi uczuciami i odkrywaniu zasobów. Głęboko wierzę, że proces psychoterapii poprawia jakość życia i pozwala stać się prawdziwym wobec siebie. Podczas sesji przywiązuję dużą wagę do stworzenia bezpiecznej atmosfery, gdzie w pełnym zaufaniu patrzymy na wydarzenia z przeszłości i teraźniejszości w nowy sposób. 

Pracuję w podejściu integracyjnym, korzystając z dorobku m.in. terapii systemowej, narracyjnej,  skoncentrowanej na rozwiązaniu, metod ericksonowskich. Stosuję „Kodeks etyczny psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego”. Poddaję się regularnej superwizji. 

Posiadam uprawnienia psychoterapeuty w trakcie szkolenia. Obecnie kończę pięcioletni kurs psychoterapii w nurcie integracyjnym (systemowo-ericksonowskim) realizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Psychoterapii przy współpracy z Instytutami Psychoterapii w Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu, akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Moimi autorytetami są Maria Marquardt, Salvador Minuchin, prof. Bogdan De Barbaro i Krzysztof Klajs, Igor Rotberg.

Jestem również absolwentem Psychologii Biznesu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, a także Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia jako manager w firmach z sektora prywatnego.

Uwielbiam zimowe kąpiele, kolarstwo szosowe i czytanie w domowym zaciszu. Interesuje się psychologią sportu i podejściem systemowym w psychoterapii. Jestem partnerem i dumnym tatą oraz etatowym dostawcą puszek dla dwóch kotów i psa.

Zapraszam!