Natalia Konopczyńska

Lokalizacja: ul. Kozietulskiego 1 lok 2

PSYCHOTERAPEUTKA, PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, PSICOTERAPIA EN ESPAÑOL

ZAPISZ SIĘ

Moją przygodę z psychoterapią rozpoczęłam prawie 20 lat temu, kiedy sama potrzebowałam wsparcia w przezwyciężeniu codziennych trudności i nawiązaniu lepszego kontaktu z otaczającym mnie światem. Przekonałam się wtedy jak skuteczna jest pomoc psychoterapeuty w tym procesie i jak wiele można uleczyć dzięki więzi budowanej w trakcie kolejnych sesji. Ta rozwijająca się fascynacja doprowadziła mnie do zajęcia się psychologią zawodowo. Dziś łączę doświadczenia mojej własnej terapii oraz szkolenia psychoterapeutycznego, by wesprzeć osoby borykające się z życiowymi problemami. 

Pomagam osobom, które: 

  • są w trudnych sytuacjach życiowych (np. z powodu konfliktu w związku, w pracy itd.),
  • doświadczają trudności w kontaktach z osobami ze swojego otoczenia,
  • mają obniżone poczucie własnej wartości, nie wierzą w siebie,
  • cierpią z powodu obniżonego nastroju,
  • przeżywają stany lękowe,
  • mają trudności w podjęciu decyzji,
  • czują się zagubione i/lub nieszczęśliwe,
  • nie czują się spełnione i/lub trudno im znaleźć cel w życiu,
  • cierpią na brak poczucia własnej mocy, energii, siły życiowej.

Jestem psychoterapeutką, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję w nurcie psychologii zorientowanej na proces. Ukończyłam I Fazę Studium Psychoterapii Procesu i uzyskałam uprawnienia psychoterapeuty oraz rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu (PTPP) do prowadzenia terapii i pracy z grupami. Pracuję pod superwizją i w oparciu o Kodeks Etyczny PTPP. Odbyłam staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Stale też podnoszę moje kwalifikacje biorąc udział w kursach i szkoleniach, zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Co poza psychoterapią? Kawałek mojego serca mieszka w Meksyku, w którym spędziłam w sumie około dwóch lat. Wracam tam kiedy to możliwe, a będąc w Polsce czytam wszystko co mi wpadnie w ręce na temat samego kraju, ale i całego regionu Ameryki Środkowej. Cenię ruch, który pobudza, ale też daje poczucie wyciszenia i spokoju. W ten sposób działają na mnie joga i tai chi. Nie wyobrażam sobie też życia bez przyrody. Marzę o chatce na skraju lasu, gdzie śpiewają ptaki i pachnie igliwiem. A póki co wypuszczam się na długie wędrówki po lesie, które dają mi poczucie szczęścia i obcowania z naturą.

Pracuję w języku polskim i hiszpańskim. Zapraszam na sesję psychoterapeutyczną