Michał Barański

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA – konsultacje do grupy terapeutycznej

Uwaga – Ten terapeuta prowadzi w naszym ośrodku TYLKO terapię grupową. W wyniku konsultacji zostaną Państwo zaproszeni do udziału w rocznej grupie terapeutycznej (więcej informacji poniżej) lub zostanie Państwu zaproponowany inny terapeuta.

ZAPISZ SIĘ

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył staż terapeutyczny w Młodzieżowym Ośrodku Psychoterapii, staż kliniczny w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie oraz w Mazowieckiem Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie. 

Łączy doświadczanie pracy psychoterapeutycznej z wieloletnią pracą w międzynarodowych koncernach. Doświadczenie terapeutyczne zdobywał od 1993, pracując z młodzieżą w Młodzieżowym Ośrodku Psychologicznym oraz młodymi dorosłymi w Akademickim Ośrodku Psychoterapii Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie w trakcie  szkolenie psychoterapeutycznego  w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

Prowadzi psychodynamicznie zorientowaną psychoterapię indywidualną, terapię par oraz terapię grupową (pracuje również w j. angielskim).  Zajmuje się terapią osób cierpiących na zaburzenia nastroju, zaburzenia lękowe, doświadczających problemów z relacjami lub związkach, oraz będącymi w sytuacji kryzysowej. Pracuje z ludźmi w różnym wieku. 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz członkiem-kandydatem Instytutu Analizy Grupowej „Rasztów” (IAGR). Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej i grupowej.

Informacje o grupie: