Marta Poduch – Daniun

Lokalizacja: Plac Lelewela 2

PSYCHOTERAPEUTKA, PSYCHOLOG – PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, PSYCHOTERAPY IN ENGLISH

ZAPISZ SIĘ

Jestem absolwentką psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS, kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Ekonomii na Akademii Koźmińskiego.

Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie Analizy Bioenergetycznej afiliowane przez Florida Society of Bioenergetic Analysis. Aktualnie w trakcie 4 – letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych cierpiących z powodu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych oraz zaburzeń osobowości. Wspieram osoby doświadczające kryzysów życiowych. Uczestniczyłam w projekcie badającym wypalenie zawodowe. 

Od lat prowadzę grupy oraz warsztaty metodą Alexandra Lowena gdzie do procesu terapii włączam także ciało. Jestem głęboko przekonana, że nadanie ciału równouprawnionej pozycji wobec umysłu pozwala nie tylko pełniej poznać siebie, ale i czerpać z życia więcej przyjemności. Rozpoznawanie swoich emocji i czucie ich w ciele otwiera drogę do poznania swoich potrzeb.

Doświadczenie zdobywałam także na stażach w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w Szpitalu Wolskim na oddziale dziennym dla osób z doświadczeniem psychozy. 

Swoją pracę poddaje stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Rozwijam swoje kompetencje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach specjalistycznych.

Jestem w zarządzie Stowarzyszenia Współczesnej Analizy Bioenergetycznej.

Prowadzę także terapię w języku angielskim