Kamila Rainko

Lokalizacja: ul. Kozietulskiego 1 lok. 2

PSYCHOTERAPEUTA, TERAPIA INDYWIDUALNA DOROSŁYCH, PSYCHOTERAPY IN ENGLISH

ZAPISZ SIĘ

Jestem psychoterapeutką w nurcie psychologii analitycznej C.G. Junga. Korzystam również z psychologii archetypowej J. Hillmana. Podejścia te cechuje całościowe rozumienie psychologii człowieka, w tym praca z nieświadomością, snem i procesem twórczym. W mojej pracy cenię to, że psychoterapeuta jest przydatnym wsparciem w komunikacji z własnym wnętrzem, a także wsparciem w trudnych sytuacjach życiowych.

Pracuję z osobami doświadczającymi m, in. uczucia utknięcia, problemów w relacjach, lęku, stresu z powodu sytuacji bez wyjścia, braku energii do życia, uczucia pustki, zrezygnowania, bólu po rozstaniu, stresu w pracy, frustracji, huśtawki nastrojów etc.
Terapia nie jest jedynie dla osób dotkniętych problemami, jest również dla tych którzy odczuwają potrzebę rozumienia własnego rozwoju, okazją do dostrzegania i rozwijania własnego wewnętrznego bogactwa i korzystania z niego.

Ukończyłam studia lekarskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Skończyłam czteroletnie szkolenie w zakresie psychologii analitycznej i psychoterapii jungowskiej w Polskim Towarzystwie Psychologii Analitycznej, jestem psychoterapeutką jungowską w trakcie szkolenia (nie jestem członkinią PTPA).
Uczestniczę w organizowaniu szkoleń o analizie marzeń sennych, prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną, dzielę się swoją wiedzą na konferencjach o tematyce psychologii jungowskiej.

Poza psychologią moją pasją od ponad 30 lat jest taniec.

Prowadzę terapię w języku polskim i angielskim. Zapraszam.