Barbara Kręglewska

Lokalizacja: ul. Kozietulskiego 1 lok 2.

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA OSÓB DOROSŁYCH

ZAPISZ SIĘ

Posiadam uprawnienia psychoterapeuty oraz rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu (PTPP) do prowadzenia terapii i pracy z grupami pod stałą superwizją nauczyciela psychologii zorientowanej na proces.

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych, potrzebujących wsparcia w trudnościach życiowych, w sytuacjach wypalenia zawodowego, stresu, braku poczucia sensu życia, z problemami zdrowotnymi, trudnościami relacyjnymi, w sytuacjach doświadczania poczucia winy, wstydu, niskiego poczucia wartości własnej. 

Mój kontakt z psychoterapią zaczął się od poszukiwania rozwiązań moich problemów w terapii. Od początku było dla mnie fascynujące, jak bardzo praca z terapeutą pomaga w rozumieniu siebie i w radzeniu sobie z życiowymi problemami. Te doświadczenia stały się dla mnie tak ważne, że sama zostałam terapeutką. Wierzę, że terapia pomaga radzić sobie z problemami i w relacjach z innymi, i zmienia spojrzenie na siebie, innych, świat.  

Oprócz studiowania psychologii zorientowanej na proces, uczestniczyłam w rocznym kursie psychologii Gestalt, warsztatach tantry dla kobiet metodą Osho, warsztatach pracy z ciałem Lowena, warsztatach oddychania holotropowego. Jestem zafascynowana tym, jak bardzo doświadczenia w pracy z ciałem i ruchem pomagają czuć i rozumieć siebie i radzić sobie w relacjach z innymi.

Stale pracuję nad rozwojem moich umiejętności, biorę udział w szkoleniach i superwizuję moją pracę.

Z wykształcenia jestem prawniczką (Uniwersytet Warszawski). Przepracowałam wiele lat w bankach jako radca prawny. Interesuję się malarstwem, a także zdrowym stylem życia i medycyną alternatywną.