Agata Kozłowska

Lokalizacja: Pl. Lelewela 2

PSYCHOLOŻKA, SEKSUOLOŻKA, EDUKATORKA SEKSUALNA- TERAPIA INDYWIDUALNA 

ZAPISZ SIĘ

Ukończyłam psychologię ze specjalizacją z psychoterapii na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowe studia z seksuologii klinicznej pod opieką merytoryczną Zbigniewa Lew-Starowicza. Obecnie jestem w procesie szkolenia w Szkole Psychoterapii w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra. Mam za sobą wiele szkoleń i kursów z zakresu psychologii i wsparcia, a także warsztat dający uprawnienia do nauczania edukacji seksualnej. Ukończyłam także studia magisterskie i doktoranckie z filozofii na UW.

Pracuję z młodzieżą i dorosłymi. Prowadzę warsztaty oraz psychoterapię. Szczególnie intersująca jest dla mnie tematyka ciała i cielesności, oraz wzajemnych związków ciała i psychiki. Prowadzę warsztaty dla kobiet dotykające tych tematów. Zajmuję się akceptacją ciała (między innymi po ciąży) oraz pracą z kobiecością i jej wyrażaniem, także pod kątem pracy z kobiecą seksualnością. Ważna jest dla mnie także kwestia seksualności rodziców i problemów, które pojawiają się po urodzeniu dzieci.

Od wielu lat współpracuję z organizacjami pozarządowymi: jestem wolontariuszką Grupy Edukatorów Seksualnych Ponton, pracowałam ze Zjednoczeniem na Rzecz Żyjacych z HIV/AIDS „Pozytywni w Tęczy”, Stowarzyszeniem Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaurzeniami Psychicznymi „Integracja” czy Fundacją Promocji Zdrowia Seksualnego. Obecnie współpracuję z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę w Programie Pomocy Telefonicznej 116 111.

Prywatnie mam partnera i dwójkę dzieci. W wolnych chwilach staram się żeglować lub uciekać w dzikie przestrzenie natury.