HOLIPSYCHE

O nas

HOLIPSYCHE

Wszystko zaczęło się od narastającego przekonania, że chcemy robić coś dobrego i użytecznego, z wykorzystaniem możliwości, które mieliśmy, i w stylu, który byłby nasz.


Wiele słów okazało się potrzebnych, żeby rozpoznać dokąd nas tak naprawdę ciągnie – chodziło o stworzenie przyjaznej przestrzeni, zrzeszającej rzetelnych, zaangażowanych specjalistów, podchodzących w sposób holistyczny do osób potrzebujących pomocy. Gdy wizja się wyklarowała, przyszedł czas na wymierne działania. Założyliśmy ośrodek terapeutyczno-rozwojowy HOLIPSYCHE i od tamtej pory rozwijamy przestrzeń dla ducha i ciała, skupiającą zarówno psychoterapię w nurcie klasycznym, psychoterapię głębi C.G.Junga, podejście systemowe, jak i nowatorskie idee Psychologii Zorientowanej na Proces oraz pracę z ciałem w nurcie Analizy Bioenergetycznej Alexandra Lowena. Krok po kroku spełnia się to, o czym myśleliśmy – aby każdy, kto do nas zawita, czuł się dobrze i mógł otrzymać to, czego w danym momencie życia potrzebuje.

Różnorodność

Różnorodność


Stawiamy na różnorodność. Uważamy, że różnice mogą być czymś cennym i wzbogacającym, z czego możemy czerpać i się uczyć. Tę ideę staramy się realizować w praktyce. A więc tworzymy zespół oparty na specjalistach różnych modalności. Z naszą działalnością chcemy docierać do ludzi z różnymi potrzebami i z różnorodnych środowisk. Proponujemy szeroki wachlarz zajęć, gdzie znajdzie się przestrzeń na różne doświadczenia, jesteśmy otwarci na wciąż nowe pomysły.

Jakość i atmosfera

Jakość i atmosfera


Pragniemy, by Inspiro było przestrzenią wspólną, gdzie liczy się zarówno jakość, jak i atmosfera. Chcemy razem tworzyć przyjazne miejsce, w którym pojawia się wiele inspiracji na wysokim poziomie. Utrzymujemy ceny na rozsądnym poziomie, gdyż ważne dla nas jest, aby udostępniać rzetelną pomoc osobom poszukujących wsparcia i rozwoju.

Miejsce

Miejsce


Last, but not least, czyli o miejscu. Znajdujemy się w sercu Starego Żoliborza, gdzie dużo zieleni, niska zabudowa i historyczna architektura tworzą wspaniały klimat. Nasza kamienica została zbudowana w 1930 roku. Wysokie sufity, przestronne wnętrza pozwalają poczuć się swobodnie i trochę jak w innym świecie. Również lokalizacja sprzyja wizytom, nie ma problemu z miejscami parkingowymi, a od metra pl. Wilsona dzieli nas ok. 8 min niespiesznego spaceru.

Naszym największym atutem jest nasz zespół.


Tworzą go specjaliści z bogatym, różnorodnym doświadczeniem, pracujący z ludźmi od lat. Wszyscy posiadamy odpowiednie uprawnienia i stale podnosimy kompetencje poprzez udział w superwizjach indywidualnych i grupowych oraz szkoleniach zawodowych.

Umów się na wizytę!


HOLIPSYCHE – Ośrodek Terapeutyczno Rozwojowy
ul. Jana Kozietulskiego 1 lok. 2
01-552 Warszawa

Poniedziałek – piątek
9:00 - 21:00