Cennik


ZRÓŻNICOWANIE CENOWE W ZALEŻNOŚCI OD USŁUGI oraz TERAPEUTY, PROSZĘ DOPYTAĆ W RECEPCJI JAKA STAWKA OBOWIĄZUJE U SPECJALISTY, KTÓREGO PAŃSTWO WYBRALI.

150 - 300 PLN (50 min.)

Konsultacja psychoterapeutyczna

180 - 350 PLN (50 min.)

Konsultacja psychoterapeutyczna pary

150 – 300 PLN (50 min.)

Psychoterapia indywidualna

150 – 350 PLN (50 min.)

Psychoterapia par i małżeństw

220 - 350 PLN (80 min.)

Psychoterapia par i małżeństw

200 PLN (50 min.)

Wparcie około-rozwodowe

150 -250 PLN (50 min.)

Psychoterapia seksuologiczna

150 -250 PLN (50 min.)

Konsultacja rodzicielska

150 - 180 PLN (50 min.)

Psychoterapia dziecka/nastolatka

400 PLN (35 min.)

Psychiatria dziecięca, I konsultacja

300 PLN (35 min.)

Psychiatria dziecięca, kolejne wizyty

50 PLN

Orzeczenie lekarskie

250 - 350 PLN (80 min.)

Psychoterapia rodzin

150 – 300 PLN (50 min.)

Psychoterapia online

200 - 250 PLN (50 min.)

First consultation in English/Russian/French/Spanish
Консультации на английском/русском

180 -250 PLN (50 min.)

Psychotherapy in English/Russian/French/Spanish
Психотерапия на английском/русском

300 PLN (50 min.)

Superwizja

PSYCHOTERAPIA – CENNIK

Jaka jest cena jednej terapii psychologicznej? Co składa się na koszt psychoterapii? Ile czasu trwa terapia? Te i wiele innych podobnych pytań pojawiają się wśród osób, które zdecydowały się poszukać wsparcia u fachowego specjalisty, jakim jest psychoterapeuta. Cenniki za psychoterapię rzadko są takie same, a poszczególne stawki różnią się od siebie. Wynika to z faktu, iż cały koszt zależny jest od wielu czynników, które szczegółowo omawiamy poniżej.

Cena psychoterapii w Centrum HOLIPSYCHE Warszawa

Terapia psychologiczna stanowi jedną z metod leczenia trudności i zaburzeń, które dotyczą ludzkiej psychiki. W zależności od typu problemu stosuje się różne formy, metody i rodzaje psychoterapii. Ważny jest także dobór specjalisty, który poprowadzi terapię, jego wykształcenie i doświadczenie w pracy z Pacjentami. Niższe ceny dotyczą zazwyczaj terapii psychologicznej ze specjalistami w trakcie certyfikacji. Te na wyższym poziomie – z doświadczonymi, certyfikowanymi terapeutami.

Nasz cennik psychoterapii zróżnicowany jest pod względem cen w zależności od wyboru konkretnego terapeuty. Każdy psychoterapeuta świadczący usługi w Centrum HOLIPSYCHE jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą dysponującym ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Dzięki temu, do naszej placówki zgłosić się mogą osoby dotknięte różnego typu problemami – z gwarancją otrzymania pomocy i wsparcia na najwyższym poziomie.

Co składa się na koszt psychoterapii? Ile trwa terapia?

Cena psychoterapii każdorazowo obejmuje fachową pomoc stanowiącą drogę do odzyskania równowagi w życiu, a także poprawy komfortu i zdrowia psychicznego. Każdy proces psychoterapii poprzedzony jest konsultacjami, podczas których omawiane jest przede wszystkim źródło problemów. Psychoterapeuta, na podstawie dialogu i w porozumieniu z Pacjentem, określa czas trwania terapii – krótko lub długoterminowy. Dokładne zaplanowanie terapii psychologicznej, jej przebieg i rodzaj zależny jest w indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia Pacjenta. Podobnie także tempo leczenia i moment jego całkowitego zakończenia.

Profesjonalna pomoc terapeutyczna. Zapraszamy do Centrum HOLIPSYCHE.

Zapraszamy do umówienia wizyty w dogodnym dla Państwa terminie i skorzystania z profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących cen i zakresu psychoterapii, zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym cennikiem lub skontaktowania się z Centrum HOLIPSYCHE – telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w jednej z naszych placówek zlokalizowanych w Warszawie.

Umów się na wizytę!


HOLIPSYCHE – Ośrodek Terapeutyczno Rozwojowy
Pl. Joachima Lelewela 2
01-638 Warszawa
oraz
Ul. Jana Kozietulskiego 1 lok. 2
01-552 Warszawa

Poniedziałek – piątek
9:00 - 21:00