Pierwszy rok życia to niezwykła przygoda dla dzieci i ich rodziców.

Jest to czas wielu ciekawych odkryć, przygód, uczenia się nowych umiejętności oraz wyszukiwania coraz to nowszych okazji do dalszego rozwijania umiejętności już nabytych.

Podczas tych zajęć Maluszki, pod okiem swoich rodziców/opiekunów, będą odkrywać świat wszystkimi zmysłami. Poznawać będziemy różne ciekawe zabawy, m.in. poprzez ugniatanie, lepienie, szeleszczenie, budowanie, rozwalanie, grzechotanie, wąchanie, patrzenie, słuchanie, śpiewanie, turlanie, chowanie się, szukanie, nie zabraknie również czasu na odpoczynek, wyciszenie, relaksacje i masażyki.

A to wszystko w obecności innych dzieci i rodziców.

Prosimy na zajęcia przynieść ubranka na zmianę dla dziecka, ewentualnie również dla siebie, ponieważ często w zabawach towarzyszyć nam będą materiały brudzące.

Zabawy i ćwiczenie będą oparte na elementach znanych i cenionych metod, m.in. ruchu rozwijającego Weroniki Sherborn, założenia terapii Integracji Sensorycznej, Marty Bogdanowicz (dziecięce masażyki).

Celem tych zajęć jest zaspokojenie naturalnych potrzeb dziecka poprzez aktywną zabawę z rodzicem oraz poprzez wykorzystanie naturalnych zasobów dziecka (tj. ciekawość, wrażliwość).

Rodzice i opiekunowie również mogą z takich zajęć wiele skorzystać, m.in. nowe inspiracje i pomysły na zabawy, jak i nowe znajomości – będzie to bowiem również świetna okazja do wymiany doświadczeń i porozmawiania z innymi rodzicami/opiekunami oraz prowadzącą.

Zapraszamy do wspólnej zabawy! 🙂

Prowadząca: Ewelina Nęcka, psycholog kliniczny, pedagog, wychowawczyni.
Informacje i zapisy: tel. 533 782 123, mail: info@inspirowarszawa.pl
Termin: zajęcia będą odbywać się w lipcu i sierpniu w kolejne piątki w godzinach 10.15 -11.00
Liczebność: grupy będą liczyć 7-12 dzieci
Koszt: jedne zajęcia kosztują 30 zł, wpłatę prosimy uiścić za całość (9 zajęć) lub w rozbiciach na dwie raty (5 + 4 zajęcia) na konto: Inspiro Joanna Barlińska, nr. rachunku 61 1140 2004 0000 3002 7586 7265
Miejsce: Ośrodek terapeutyczno – rozwojowy INSIPRO, Warszawa ul. Kozietulskiego 1 lok. 2
Uwagi: Podczas zajęć będą wykorzystywane różne materiały (nawet brudzące), lepiej więc zabrać ze sobą ubrania na zmianę. Prosimy o przynoszenie obuwia na zmianę.

Ilość miejsc jest ograniczona wielkością sali, w przypadku większej liczby chętnych decydować będzie kolejność zgłoszeń.