„Po prostu bądź sobą!”.  Sobą czyli kim? Często dziś wspomina się o maskach które nosimy, rolach które gramy. 

Jak jednak znaleźć siebie pod tym wszystkim? Swoje uczucia, swoje potrzeby, swoje pragnienia? Pomóc w tym może ciało. Ciało wie. Poprzez ćwiczenia z ciałem opracowane przez Alexandra Lowena możemy poznawać siebie samych, kontaktować się ze swoimi uczuciami, tęsknotami, napięciami w ciele. Zauważyć, że chowamy w sobie złość, której nie mamy jak wyrazić, że nasze serce chowa w sobie tęsknotę za bliskością, że boimy się stawiać w życiu granice innym, mówić „nie”. Boimy się być postrzegani jako czujący ludzie, bo to nielogiczne, niepopularne.

Zapraszam na cykl spotkań z ćwiczeniami lowenowskimi, czyli metodą pracy z ciałem, umysłem i emocjami. Będą to 4 spotkania, odbywające się co tydzień. Można pojawić się na wybranych, bądź wejść głębiej przychodząc na wszystkie. Spotkania zawsze odbywają się w godzinach 19-21.

CZYM SĄ ĆWICZENIA LOWENA?
Doświadczeniem, gdzie ważne jest czucie. Zaczniemy od ćwiczeń pogłębiających kontakt z ciałem, aby czuć siebie lepiej, uwolnić się od biegających myśli w pewnym stopniu. Stopniowo pojawią się również ćwiczenia ekspresyjne i ćwiczenia, które pomogą w kontakcie z uczuciami związanymi z sercem, ze stawianiem granic, ze złością. Wszystko to w bezpiecznej atmosferze i wśród ludzi z podobną ciekawością, którzy również szukają lepszego kontaktu ze sobą.

W CZYM MOGĄ MI POMÓC TAKIE ĆWICZENIA?
Dzięki pogłębianiu kontaktu z ciałem możemy stać się pełniejsi, bardziej spójni. Lepiej czujemy i rozumiemy to co się w nas dzieje, wzrasta też umiejętność wyrażania tego co czujemy i myślimy. Podczas ćwiczeń możemy spotkać i wyrazić bieżące konflikty w życiu, bądź też takie które pojawiły się kiedyś i ciągle żyją niewyrażone gdzieś głęboko w naszym ciele. Ćwiczenia te są też świetne dla osób, które na co dzień czują się zamknięte, mało ekspresyjne, a chciałyby nad tym pracować w bezpiecznej atmosfrze.

DLA KOGO?

  • dla tych, którzy czują że w ich środku dzieje się wiele, ale nie wiedzą jak sobie z tym radzić
  • dla tych, którzy potrzebują przestrzeni na rozładowanie, wyrażenie uczuć, które na codzień w nich”siedzą”
  • dla tych, którzy szukają kontaktu ze swoimi uczuciami
  • dla tych, którzy szukają kontaktu ze swoją wewnętrzną siłą
  • dla tych, którzy czują, że w ich ciele jest wiele napięcia i chcieliby nauczyć się je rozładowywać
  • dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego
  • dla tych, którzy chcą lepiej poznać siebie

PROWADZĄCY: Maciej Gierasimiuk. Praktykuję ćwiczenia Lowenowskie od 2014 roku, jestem w szkoleniu metody Lowena (Analizy Bioenergetycznej) akredytowanym przez Florida Society for Bioenergetics. Psychologią zajmuję się od 6 lat, od 4 prowadzę szkolenia i warsztaty. Więcej o mnie znajdziesz na: http://maciejgierasimiuk.pl/o-mnie/
ZGŁOSZENIA: kontakt@maciejgierasimiuk.pl W wiadomości przy zapisie wpisz na które spotkania chcesz się zapisać, w wiadomości zwrotnej otrzymasz konto do przelewu
CENA: 50 zł za 1 spotkanie płatne przelewem. W przypadku płatności gotówką na miejscu cena to 60zł
MIEJSCE: Ośrodek INSPIRO, Kozietulskiego 1/2
Termin: Kolejne poniedziałki lutego, w godzinach 19-21
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZAPISU!